/Files/images/vistavka_tijden_bezpeki/fentezy.jpg

Методичні форми роботи з педагогами, щодо реалізації конкретних річних завдавань, спрямованих на підвищення їх компетентності

№ п/п Форма проведення заходів Тема та зміст проведення Термін проведення Відповідальні особи Примітки
1. Коучинг Дії вихователя під час сигналу «Повітряна тривога». Серпень Завідувач Коротун О.М.
Особливості національно-патріотичного виховання у дітей дошкільного віку. Листопад Вихователь-методист Брусенцова А.О.
Створення середовища без насильства Психологічний комфорт Грудень Практичний психолог Неєлова В.В.
Розвиваємо діалогічне мовлення дошкільнят. Лютий Завідувач Коротун О.М.
2. Заходи щодо опанування Державного стандарту дошкільної освіти Сприяння освоєння інновацій освітнього процесу. Упродовж року Вихователь-методист Брусенцова А.О.
Оволодіння цифровими інструментами для забезпечення якості дошкільної освіти відповідно до суспільних викликів. Зокрема, за допомогою реєстрації і проходження різних онлайн-курсів на платформах суб’єктів підвищення кваліфікації.
3. Організація взаємовідвідування Ігри в укритті. Жовтень Вихователь Огаркова Н.О.
Безпека на дорозі. Листопад Вихователь Гриньова Т.Ю.
Пожежна безпека. Листопад Вихователь Усова М.С.
Різдвяна казка. Грудень Керівник Музичний Кучма Г.Є.
Ознайомлення дітей раннього віку з укр. народною казкою. Лютий Вихователь Виходцева І.К.
Ознайомлення дітей старшого дошкільного віку з елементами грамоти Лютий Вихователь Бойко С.М.
4. Майстер-клас Вибухонебезпечні та підозрілі предмети. Дії після знаходження. Жовтень Вихователь Рєпіна Л.Л.
Українські розписи. Січень Вихователь Усова М.С.
Навчання грамоти з елементами методики Л. Шелестової. Березень Вихователь Бойко С.М.
5. Вебінари Презентація парціальних програм з основ здоров'я та безпеки життєдіяльності. Серпень Вихователь-методист Брусенцова А.О.
Національно-патріотичне виховання в ЗДО. Грудень
Сучасні вимоги до розвитку мовлення дітей відповідно до системи якості освіти. Лютий
«Як підвищити ефективність дистанційної роботи» За потребою
6. Консультації для вихователів Адаптація освітнього процесу умовах війни з урахуванням ситуацій, що склалися; Серпень Практичний психолог Неєлова В.В.
Організація освітнього середовища в укритті Серпень Завідувач Коротун О.М.
Формування безпечної поведінки дітей в умовах воєнного стану Вересень Практичний психолог Неєлова В.В.
Колискова в житті дитини Грудень
Як підгодовувати відкрите заняття по розвитку мовлення Січень Завідувач Коротун О.М.
7. Тематичні виставки Права дитини очима дітей. Вересень Вихователі та батьки
Обереги для захисників України Жовтень
Поробки з природного матеріалу Листопад
Фабрика Діда Мороза Грудень
«На Масляну на Масницю» Лютий
Виставка дитячих робіт «Бережись автомобіля» Травень
8. Онлайн-курс Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів. Серпень Вихователь-методист Брусенцова А.О.
9. Семінари Семінар – практикум «Інноваційні оздоровчі технології розвитку» Жовтень Вихователь-методист Брусенцова А.О.
Проблемний семінар «Розвиток мовленнєвої комунікативності дошкільників» Січень
Семінар-практикум «Формування художньо-продуктивної компетенції дошкільників» Березень
10. Наставництво З метою підвищення якості освітнього процесу призначити наставника для молодого педагога з досвідом роботи до 3х років: Книш А.В. – наставник Рєпіна Л.Л. Огаркова Н.О. - наставник Брусенцова А.О. Упродовж року Педагоги- наставники
Надання консультацій молодим педагогам. Упродовж року Педагоги- наставники