/Files/images/novoe/5870.jpg

Навчальні комп'ютерні ігри

Комп'ютерні ігри для дошкільнят мають бути цікавими, розвивати увагу, швидкість реакцій, тренувати пам'ять. Виконання всіх ігрових завдань повинно навчити дитину аналітично мислити в нестандартних ситуаціях, класифікувати і узагальнювати поняття; розвивати дрібну моторику рук і зорово-моторну координацію. Крім того, гра повинна бути осмисленою і простий одночасно, з низьким рівнем агресії.
Головний плюс комп'ютерних ігор при підготовці до школи - розвиток у малюка посидючості та цілеспрямованості. Діти, які звертаються «на ти» з комп'ютером, відчувають себе більш впевненими в сучасному житті, легше адаптуються до різних ситуацій.
Правила комп'ютерних ігор
- Кількість хвилин за ПК одно віку дитини, помноженому на 1,5. Наприклад, для шестирічки - гра триває 9 хвилин.
- Кількість сесій за ПК - максимум 3 в день. Для шестирічки - це півгодини на день.
- Після роботи - обов'язкове гімнастика для очей і рухливі ігри.
Інтернет-ресурси для дошкільнят:

www.logozavr.ru - сайт дитячих навчальних і розвиваючих комп'ютерних ігор, які можуть використовуватися в освітніх установах і вдома: пазли, розмальовки, ребуси, судоку, японські кросворди, пасьянси та інші головоломки, розвиваючі сприйняття, увага, зорову пам'ять, логічне мислення;
www.adalin.mospsy.ru - розвиваючі посібники та CD-диски для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку;
www.igraemsa.ru - дитячий портал "гра" - розвиваючі комп'ютерні ігри;
www.viki.rdf.ru ​​- дитячі електронні презентації та кліпи;
www.viki.rdf.ru ​​- комп'ютерна програма для розвитку дітей;
www.doktorpapa.ru - розвиваючий ігри для дітей он-лайн;
www.yooooo.ru - ігри для дітей;
www.babylessons.ru - дитячі розвиваючі ігри;