Корисні поради батькам з підготовки дітей до навчання в школі

/Files/images/shkola.jpg

♦ Готуючи дитину до школи, намагайтеся вдатися до допомоги професіоналів. Пам'ятайте, що пізнавальна сфера вашої дитини потребує професійному розвитку.
♦ Головне у підготовці дитини до школи - створити мотивацію і радісне очікування. Пам'ятайте, що з приходом до школи дитина змінює соціальну майданчик.
♦ Якщо ви вдома хочете займатися з дитиною, використовуйте методичну літературу. Пам'ятайте, що педагогіка - це наука.
♦ Озаботьтесь заздалегідь формуванням навичок самостійності у своєї дитини. Пам'ятайте, що в школі без них вашому малюкові буде дуже важко.
♦ Не старайтесь стримувати емоції своєї дитини при їх прояві. Пам'ятайте, що у молодшого школяра емоційна сфера розвинена більш ніж вольова та інтелектуальна.
♦ Якщо дитині подобається займатися художньою творчістю, підтримайте його. Пам'ятайте, що естетичний розвиток вашої дитини багато в чому визначить розвиток його особистості в цілому.
♦ Постійно читайте з дитиною і мотивуйте його на самостійне читання. Пам'ятайте, що володіння технікою читання дозволить вашій дитині опанувати та іншими навчальними навичками.
♦ Займайтеся з дитиною підготовкою до школи в грі. Пам'ятайте, що для дошкільника гра - провідний вид діяльності.
♦ Не пускайте на самоплив перегляд вашою дитиною телевізійних програм. Дозуйте такі перегляди як за часом, так і за змістом. Намагайтеся обговорювати з ним побачене. Пам'ятайте, що телевізор здатний впроваджуватися у свідомість вашої дитини і змінювати його.
♦ Якщо ваша дитина невпевнена в собі, то тільки створення ситуацій успіху і віра в дитини допоможуть вам.